Akademie 1 – Pozdní odpoledne s Dockerem

S Petrem Ferschmannem se často účastníme zajímavých vývojářských akcí – či některé z nich přímo organizujeme. Bývají to akce s malým rozpočtem nicméně velmi zajímavými hosty a tak jsme se rozhodli vybraná přednášková videa sdílet ve vedlejším kanálu Kafemlejnek.TV

Věříme, že naši snahu oceníte nějakými komentáři a že Vám budou informace k užitku.

Proč byste se měli zajímat o Docker, Martin Damovský

Martin Damovský z Vendavo CZ v rámci přednáškového odpoledne pořádaného firmou FG Forrest přednáší o výhodách Dockeru pro vývojáře. Přednáška obsahuje řadu živých demo ukázek a je vhodná pro vývojáře, kteří si s Dockerem ještě tolik netykají a chtěli by se o Dockeru dozvědět více. Přednáška byla zaměřená hodně prakticky a z publika padla řada zvídavých dotazů.

Testovací stack nad Dockerem, Radim Daniel Pánek

Radim Daniel Pánek rozjížděl testovací infrastrukturu v Social Bakers a nyní dělá totéž pro AirBank. Zároveň je jedním ze spoluautorů testovacího stacku postaveného nad Dockerem, který i Vy můžete hned dnes použít i pro automatizaci svých Selenium testů.

Radim staví na předchozí přednášce Martina Damovského a hned se naplno vnoří do hlubin Dockeru.

Poděkování

Děkujeme Lukáši Círovi firmě FG Forrest za organizaci akce, firmě Flamesite za sestříhání dílu a samozřejmě největší díky patří přednášejícím.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.