Díl 4. – Jak se pracuje v Automatticu

Ve 4. díle jsme se setkali s David Biňovec a Jan Matoušek z firmy Automattic. Automattic je firma, jejíž šéf spoluzaložil WordPress a která stojí i za WordPress.com.

Tato firma je zajímavá tím, že nemá nikde centrální kanceláře, ale všichni zaměstnanci pracují vzdáleně. Povídali jsme si o tom jaké to je pracovat pro takovouto firmu a také trochu o WordPressu. Příští díl bude věnován především WordPressu a jeho zázemí.

Odkazy:

Akce:

Práci v Automattic Vám pomohou zprostředkovat:

Jan Matoušek nebo David Biňovec

Poděkování

Děkujeme firmě FG Forrest za kanceláře a firmě Flamesite za profesionální natočení a sestříhání dílu.

Video

Pouze audio

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/239390837?secret_token=s-hPvrg” params=”color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

3 thoughts on “Díl 4. – Jak se pracuje v Automatticu”

  1. Ahoj,
    díky za skvělý rozhovor 🙂

    Kdyby někdo chtěl pracovat podobně jako Honza s Davidem na dálku, tak způsob spolupráce máme jako přes kopírák stejný 🙂 Hledáme PHPčkaře, kteří si rádi hrají s WordPressem, který našim klientům také sami hostujeme. Nemáme asi tak velké klienty jako VIP tým automattic, málo jich ale rozhodně není a také rozvíjíme vlastní platformu 🙂

    Nechci úplně tento post zneužívat pro reklamu, více se dá najít na startupjobs.cz se slovem mioweb nebo po kliku na mé jméno.

    PS. Mám skutečný obdiv k FlexiBee, díky za něj 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.