Díl 55. – FeedYou.AI

Chatboty se v našem průmyslu profilují již několik let. Přesto stále bojují o své místo na slunci a hledají své ideální použití. Mnozí z nás je považují za hloupé a dožadují se kontaktu s reálným člověkem. S rozvojem umělé inteligence a NLP roste i chatbotům jejich použitelnost a již teď existují oblasti, ve kterých dokáží společnostem šetřit statisíce dolarů na lidské síle.

Zdroj: Top Trends on the Gartner Hype Cycle for Artificial Intelligence, 2019

Vůbec by mě nenapadlo, že odborníky na tyto technologie najdu přímo v Pardubicích. Díky kolegovi Tomáši Mencákovi z FG se podařilo nakontaktovat Honzu Dvořáka – CTO z FeedYou.ai, kteří se na chatboty specializují.

FeedYou staví na Microsoft Bot Frameworku a postavili nad ním již řadu chatbotů pro náborové kampaně, zaměstnaneckou podporu, výrobu a e-commerce. Jak sami zjistíte – Honza se v technologiích skvěle orientuje, takže rozhovor příjemně odsýpal a odnesli jsme si z něj řadu zajímavých informací.

FeedYou.AI kombinuje NLP přístup s předpřipraveným konverzačním stromem a díky Bot frameworku dokáže komunikovat na řadě platformách – Messenger, Viber, web chaty, Skype, Slack a řadě dalších. Spolupracují s Gartnerem a psal o nich třebas Forbes.

Video

Pouze audio

5 thoughts on “Díl 55. – FeedYou.AI”

  1. Ahoj,
    zmiňovali jste českou firmu, která se věnuje NLP, resp vyvíjí český model. Můžete dát odkaz?
    Díky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.