Díl 59. – Inspekce v Luhačovické pražírně kávy

Kafemlejnek.TV si dal delší přestávku v natáčení, protože nebylo v našich silách v nedávném Covidovém období ani najít vlastní čas, natož pak místo a hosty pro natáčení. Doba se pomaličku mění k lepšímu a tak jsme znovu rozjeli natáčení, které nám, doufejme, už vydrží. S novou etapou přichází i další sponzor našeho pořadu a tím je Luhačovická pražírna kávy, která nás bude zásobovat pravidelným přísunem kofeinu a pomůže Kafemlejnek naplnit tím správným obsahem.

A protože nikdy nekupujeme zajíce v pytli, zajeli jsme se do Luhačovic osobně podívat, jak takové pražení vypadá a dozvěděli se plno zajímavých věcí ze světa kávy. Třeba i to, že první malou pražírnu jim řídila podomácku vytvořená umělá inteligence a že i teď je řízení pražírny pevně v rukou stroje. V tomto díle se spolu s námi dozvíte plno zajímavých faktů o světě kvalitní kávy a způsobu její přípravy. A pokud do firmy hledáte dodavatele kvalitní kávy, můžeme vám lázeňskou vřele doporučit – dodají vám nejen kávu, ale zajistí i bezproblémový servis a provoz vašeho kávovaru.

V příštím díle se můžete těšit na lídry startupu Luigi’s Box, kteří nám povypráví o jejich vizi správného vyhledávání v e-commerce světě.

Video

Pouze audio

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.